Локо (Сф) и Хасково не се победиха в контрола, Кокала нахлува на терена

Отборите на Локомотив (София) и Хасково завършиха 1:1 в контролна среща, играна в град Сандански. И двата гола паднаха още в самото начало на мача. В 37-ата секунда полузащитникът на софийския тим Владислав Романов бе изведен сам срещу вратаря на хасковци Кирил Акалски и го прехвърли технично за 1:0.

В 4-ата минута нападателят на хасковци Димитър Алексиев с удар от границата на наказателното поле изравни резултата - 1:1. В 38-ата минута голмайсторът Димитър Алексиев получи втори жълт и съответно червен картон от съдията Ивайло Стоянов и бе сменен от Григор Долапчиев, бивш играч на ЦСКА, за когото това е неофициален дебют за хасковския отбор.

Второто полувреме ще се запомни най-вече с влизането на терена на старши треньора на Хасково Емил Велев, който в 79-ата минута протестира срещу грубо нарушение на столичани и навлезе на терена. По взаимна договорка на старши треньорите на двата отбора - Димитър Васев на Локомотив (София) и Емил Велев на Хасково, бяха направени неограничен брой смени.

Двата отбора започнаха със следните стартови състави:

Локомотив (София): Митрев, Хаджиев, Траянов, Трифонов, Тодоров, Иванов, Матиаш, Ливраменто, Генов, Романов, Йорданов. По-късно в игра влязоха вратарят Галев и полевите играчи Гаджев, Велковски, Васев, Манолов, Шехуди

Хасково: Акалски, Крумов, Марен, Скерлев, Еуженио, Андонов, Райнов, Узунов, Маламов, Лозев, Алексиев. По-късно в игра влязоха вратарят Банев и полевите играчи Бейсим, Трифонов, Ролев, Коруджиев, Чанев, Найденов, Ошобе, Николов, Долапчиев.