Резервите на Севиля разнищиха Гранада

Севиля се класира за 1/4-финалите в турнира за Купата на краля след разгромна победа над Гранада с 4:0. Тимът на Унай Емери беше спечелил гостуването си с 2:1, а днес довърши започнатото, макар и без доста от основните си футболисти. В следващия кръг севилци ще се изправят срещу Еспаньол, който елиминира Валенсия.

В 18-ата минута Фернандо наваро центрира към Кевин Гамейро и французинът откри резултата. Вторият гол отбеляза Яго Аспас в средата на полувремето, когато се възползва от добър пас на Жерард Деулофеу.

След почивката Гамейро отбеляза второто си попадение в мача в 56-ата минута, а в 64-ата асистира на Денис Суарес за крайното 4:0.

СЕВИЛЯ - ГРАНАДА 4:0 (2:0)
1:0 Гамейро (19)
2:0 Аспас (28)
3:0 Гамейро (56)
4:0 Суарес (64)

* Севиля се класира за 1/4-финалите с общ резултат 6:1