Мицански с едно полувреме при равенство на Карлсруе с Базел

Българският национал Илиян Мицански игра едно полувреме при равенството 2:2 (1:1) на Карлсруе срещу швейцарския футболен шампион Базел в контрола в Естепона (Испания). Мицански се появи в игра на почивката на мястото Роувен Хенингс. Германският втородивизионнен отбор на два пъти повеждаше в резултата след точни удари на Хироки Ямада (8) и на Даниел Гордън (70) с глава. За швейцарците, от чийто състав отсъстваше възстановяващият се след операция на коляното Иван Иванов, се разписаха опитните Марко Щрелер (16) и Валтер Самуел с глава две минути преди края.