Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

Николай Димитров титуляр при загуба на Маниаспор

Манисаспор загуби с 0:2 от Трабзонспор в среща от четвъртия кръг в група "Б" на турнира за Купата на Турция по футбол. За домакините Николай Димитров беше на терена пълни 90 минути и получи една звезда за играта си. Той имаше добри положения пред вратата на съперника в 37-ата и в 80-ата минута, но не успя да реализира гол.

Точни за Трабзонспор бяха Сердар Гюрлер в 13-а минута и Мустафа Ятабаре пет по-късно.

Манисаспор се смъкна на последно място в класирането в групата с 3 точки. Лидер е Трабзонспор с 8 точки от четири мача.