Мизерията за Стяуа е пълна (видео)

Намиращият се в доста сериозна криза след изгубеното дело за името си румънски гранд Стяуа поднесе поредния горчив хап на своите фенове, след като изгуби с 0:2 в домакинството си на Динамо Киев и по този начин отпадна от турнира Лига Европа, макар да имаше сериозни шансове да се класира напред към директните елиминации. Пред полупразните трибуни на "Арена Национал" в Букурещ "стелистите" играха без каквото и да било настроение и инкасираха поражение с късни голове в своята врата.

Андрей Ярмоленко откри резултата за Динамо Киев в 75-ата минута на срещата, а Джърмейн Ленс оформи крайното 0:2 в последната 90-а минута. С трите точки Динамо Киев спечели група "J" с 15 точки. Другият класирал се напред в турнира бе датският Олборг, който се възползва от поражението на Стяуа и се промъкна напред въпреки загуба от Рио Аве.

Стяуа - Динамо (Киев) 0:2
0:1 - Ярмоленко (71)
0:2 - Ленс (90)