Диагнозата на Агуеро ясна до 48 часа

Аржентинският нападател Серхио Агуеро напусна терена със сълзи на очи и явно има сериозна травма на коляното. Това се случи само след 15 минути игра по време на мача на неговия отбор Манчестър сити с Евертън, спечелен от шампионите на Висшата лига с 1:0. При това положение участието му в ключовия мач в Шампионската лига в Рим срещу Рома изглежда съмнително.

Аржентинецът, с 14 гола в първенството през този сезон за шампионите, излезе стиснал левия си крак в коляното, след като беше легнал край тъчлинията за преглед от лекарите поне пет минути.

Продължителната рехабилитация на място не даде нужния резултат и той бе заменен от 18-годишният Хосе Посо. На полувремето от Сити казаха, че Агуеро е бил прегледан по-обстойно, но точната диагноза и състоянието на лявото му коляно няма да се знае по-рано от два или три дни.