Олимпиакос с 14-а поредна победа в Гърция (видео)

Гръцкият шампион Олимпиакос постигна 14-а поредна победа от началото на сезона в местната Суперлига. Грандът от Пирея се наложи трудно над гостуващия Панайтоликос с 1:0 и продължава да няма загубена точка. Единствения гол в мача вкара Алехандро Домингес в 45-ата минута. 10 минути по-късно аржентинецът пропусна дузпа, а гостите играха цяло второ полувреме с 10 човека заради червен картон на Димитрис Кириакидис.

Николай Димитров остана на резервната скамейка при равенството на Ксанти срещу Верия - 1:1, а Борислав Стойчев не игра за Атромитос при успеха с 1:0 срещу аутсайдера Калони.

В класирането убедителен лидер е Олимпиакос с 42 точки, пред АЕК с 27 и Панатинайкос с 25.

Снимка: Sport24.gr