БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Двама от Монтана под въпрос за Славия

Утре ще стане ясно какво е състоянието на Атанас Илиев и Иван Михов и дали те ще могат да играят в мача със Славия в четвъртък. Двамата получиха контузия при домакинското равенство 1:1 с Пирин и бяха заменени принудително съответно в 29-та и 68-та мин. на срещата. По обезпокоителна е ситуацията при Михов. 24-годишният централен защитник се оплаква от болки в адукторите на лявото бедро. Контузията на привлечения през лятото голмайстор на Добруджа Атанас Илиев пък е в лакътя на дясната ръка. Рентгеновата снимка, която той си направи в монтанската болница обаче показа, че няма счупване. Михов и Илиев получиха почивка за днешната тренировка, но утре се очаква да дойдат на стадион "Огоста". Славия е фаворит да спечели мача според Sportingbet с коефициент 2,15. Шансът Монтана да спечели е оценен на 3,50. Възможността двубоят да завърши наравно е оценена на 2,818.