Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Канада, САЩ и Мексико стартираха с победи

Канада, САЩ и Мексико стартираха с победи участието си в квалификациите за световното през 2018. "Кленовите листа" надвиха Хондурас с 1:0 с гол на Уил Джонсън с глава в 30-ата минута. На вратата на Канада пази стражът на Лудогорец Милан Борян, който свърши отлична работа, като отрази няколко опасни далечни изстрела.

В другия мач от група А Мексико разгроми Салвадор с 3:0. Изходът на мача беше решен още през първото полувреме, когато се разписаха Андрес Гуардадо и Ектор Ерера. Карлос Вела оформи крайния резултат 20 минути след почивката.

В група В Панама победи като гост Ямайка с 2:0, а Коста Рика надви Хаити с 1:0. В група С САЩ разгроми с 6:1 Сейнт Винсент и Гренадин и оглави класирането. В другия мач от групата Тринидад и Тобаго победи като гост Гватемала.