Бешикташ и Локо (Москва) само се раниха

Отборите на Бешикташ и Локомотив (Москва) не се победиха в среща от Лига Европа, играна на "Кемал Ататюрк" в Истанбул. Двубоят от Лига Европа завърши 1:1, като домакините могат да съжаляват малко повече за изпуснатите точки. В 58-ата минута с шут от границата на наказателното поле Рикардо Куарешма откри резултата в полза на "черните орли". В 76-ата минута обаче Байе Ниасе възстанови равенството. Сенегалският реализатор на московчани се разписа след атака отляво. Веднага след това турците можеха да поведат отново, но вратарят Гилерме спаси. Локомотив и Бешикташ продължават да са лидери в класирането с 8 и 6 точки.