Хичо с гол при победа на Ксанти

Николай Димитров вкара втори гол за сезона за отбора на Ксанти, който се наложи с 3:1 над Панаитоликос в мач от деветия кръг на гръцкото първенство. Българинът, юноша на Левски, изравни резултата в 16-ата минута, след като в деветата сърбинът Марко Марковски беше открил за гостите.

Димитров напусна терена в 58-та минута за сметка на халфа Дани Нието, като секунди по-рано Емануил Папастериано даде аванс на Панаитоликос. Овидиу Ереа пък оформи крайното 3:1 с гол в добавеното време.

Победата изкачи Ксанти на девето място в класирането, докато Панаитоликос е 13-и и точно над чертата на изпадащите.