Джампиеро Вентура: Самоубихме се

Треньорът на Торино Джампиеро Вентура не скри яда си след загубата в градското дебри с Ювентус с 1:2. Той смята, че отборът му се е самоубил в този мач, като допусна гол в добавеното време, и това поражение е трудно за преглъщане.

"Този резултат е труден за преглъщане. Миналия сезон заслужавахме да спечелим дербито, същото важи и за този мач. 85 минути играхме така, както искахме. Търсехме трите точки и не дадохме почти никакви шансове на Ювентус. В последните 5 минути обаче решихме, че равенството е достатъчно и спряхме да играем. Преди това показахме чудесна игра и на няколко пъти бяхме близо до втори гол. Наистина е жалко, че загубихме по този начин. Съжалявам заради феновете и играчите ни. Ядосан съм и много разочарован, защото най-малкото трябваше да си тръгнем непобедени от стадиона. Да загубим две дербита с Ювентус по подобен начин си е чисто самоубийство. За щастие имам група от качествени играчи, които са готови да се учат от грешките си", заяви Вентура.