Тулуза продължава да буксува

Отборът на Тулуза продължава с лошата си серия без успех в Лига 1. Тази вечер тимът стигна само до равенство 1:1 в домакинството си на Монпелие от 12-ия кръг и така вече 11 поредни мача няма победа на сметката си и продължава да потъва в класирането.

Жером Русийон даде преднина на гостите в 34-ата минута, но домакините все пак се добраха до изравняването пет минути по-късно с попадение на Зинедин Машах.

Така Тулуза вече е на предпоследното 19-то място в класирането с актив от 9 точки. Монпелие също не е в много по-добра позиция, като със същия актив от точки се намира на 17-ото място само заради по-добрата си голова разлика.