Локо ГО разгроми Литекс като гост

Локомотив (Горна Оряховица) спечели с 4:1 (1:0) при гостуването си на Литекс-2 в среща от 12-ия кръг на "Б" група и събра 26 точки, които ги нареждат на 3-о място.

Гостите от Горна Оряховица бяха улеснени от червения картон на вратаря Александър Конов, който предизвика дузпа, но Тихомир Кънев пропусна.

Кънев обаче откри резултата в 41-ата минута, а три минути след началото на втората част Милен Желев удвои. Роденият през 1998-а година Тонислав Йорданов върна едно попадение в 61-ата минута, но Тихомир Кънев направи 3:1 в 64-ата. С днешните си две попадения Кънев вече има 5 от началото на сезона.

В добавеното време Димитър Байдаков оформи крайното 4:1.