С 10 души Локо (Москва) запази върха в група Н

Локомотив (Москва) остана начело на група Н на Лига Европа, след като завърши 1:1 с турския Бешикташ у дома в среща от третия кръг на надпреварата.

Резултатът беше открит в 54-ата минута, когато Умар Ниасе нахлу в наказателното поле, подаде към Майкон и бразилецът от пет метра простреля вратата на гостите.

Радостта на "железничарите" не продължи дълго. В 64-ата минута Йозекул намери на границата на вратарското поле Марио Гомес и германският национал първо технично преодоля двама съперникови играчи, а след това намери мрежата с удар по земя. В края на мача нервите взеха връх и руския тим завърши с човек по-малко след изгонването на Чорлука в 69-ата минута, който се поддаде на провокациите на турците.

В другия мач от групата португалският Спортинг разби албанците от Шкендербю с 5:1. Така в класирането начело остана Локо със 7, а Бешикташ и Спортинг имат по 4. Шкендербю все още няма спечелена точка.

5:1 - Яшаница (89)

Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за груповата фаза на Лига Европа.