Миро Градинаров отива в Катар

Миро Градинаров отива в Катар

Един от най-добрите и успешни български треньори по волейбол у нас Виктор Карагьозов от новия сезон ще има още един българин до себе си. Бившият наставник на Марек Юнион Ивкони и младежкия национален отбор привлече национала Мирослав Градинаров в своя Катар спорт клуб. 30-годишният волейболист, който е продукт на Черно море БАСК (Варна), се договори за личните си условия с катарците в самото навечерие на Европейското първенство. Градинаров се оказва една от златните резерви при трикольорите, като Пламен Константинов го използва все по-често.

2-метровият играч има сериозна кариера зад граница и ще бъде от голяма полза на Карагьозов, който имаше нужда от играч с лидерски качества, тъй като поставената цел от ръководството е шампионската титла.

zadupnitsa.com

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Волейбол

Виж всички