ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Анже продължава да очарова в Лига 1

Отборът на Анже продължава с впечатляващото си представяне в Лига 1. Новакът в елита победи с 2:1 като гост Тулуза в мач от десетия кръг на първенството и запазва втората си позиция в шампионата. Домакините откриха резултата в 25-ата минута с попадение на Оскар Трехо, но само две минути по-късно Шейх Ндойе изравни за бретанците. В 34-ата минута пък Абдул Камара донесе победата на Анже. През втората част Тулуза се опита да стигне поне до точката, но вратарят на гостите Людовик Бютей бе много сигурен на вратата си.

Така Анже събра 21 точки в актива си и остава само на пет от лидера Пари Сен Жермен. Тулуза пък продължава да буксува и е едва с осем точки на 17-а позиция.