Снайдер: Сринат съм

Полузащитникът на Холандия Уесли Снайдер се чувства сринат психически и физически след провала на отбора в квалификациите за Евро 2016. Снощи "лалетата" загубиха с 2:3 от Чехия и завършиха на четвърто място в група "А".

"Трябваше да играем дисциплинирано и ефективно, защото нямаше да имаме много шансове за гол. Знаехме колко трудно ще бъде, но не очаквахме да получим толкова елементарни голове още в началото. Мачът, както и самите квалификации, свършиха доста рано за нас. Чувствам се сринат и психически, и физически. Когато знаеш, че ти трябва задължителна победа, просто не е нормално да допускаш подобни грешки в защита.

Много неща са сбъркани. Чехия е добър отбор, но ние просто разочаровахме с играта си. Първите минути на мача играхме доста силно, но всяка наша грешка беше наказана и нямаше какво повече да направим. Сега вече всичко свърши. Но аз съм сигурен, че Блинд трябва да запази поста си, защото провалът в квалификациите не е негов личен, а колективен. Класирането зависеше от нас, футболистите, а ние не направихме достатъчно", заяви Снайдер след мача.

"Включи се в състезанието за 1000 лева на Bettingarmada.com и дай безплатно своите прогнози за квалификациите за Евро 2016.