Интер падна от швейцарци (видео)

Интер загуби с 1:3 от швейцарския втородивизионен Киасо в контрола, играна снощи. "Нерадзурите" бяха без повечето си звезди, които са ангажирани с националните си отбори. Експерименталният състав на Роберто Манчини не се представи особено добре, но наставникът остана доволен от проверката.

Манчини заложи на схема с трима защитници в лицето на Данило Д'Амброзио, Жуан Жезус и Разван Попа. В 24-ата минута Леонардо Малаци откри за Киасо, след което Алекс Телес се върна по-назад и Интер заигра с четирима бранители.

В началото на втората част Мауро Икарди изравни, но грешка на резервния вратар Томазо Берни позволи на Мариано Хазел да вкара втори гол за домакините. Същият футболист оформи крайното 3:1 в 76-ата минута.

"Най-важното е, че Джонатан Биабиани игра 90 минути. Мачът беше полезен и за Д'Амброзио и Жуан. Ювентус? Има 9 дни до дербито, тепърва ще мислим за него", каза след мача загубата Манчини.