Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Гарсия: Да спечелиш като гост никога не е лесно

Треньорът на Рома Руди Гарсия остана доволен от успеха с 4:2 над Палермо вчера. Наставникът заяви, че да победиш като гост никога не е лесно и затова се радва, че играчите му показаха характер, за да си тръгнат с трите точки от "Ренцо Барбера".

"Представянето ни днес бе продължение на това от второто полувреме в мача с БАТЕ (Борисов). Неприятно е, че получихме първия гол по този начин, тъй като грешката бе изцяло наша. Все пак трябва да поздравя играчите, защото да спечелиш като гост никога не е лесно. Надявам се занапред да не ни трябват по 4 гола, за да стигнем до победата. Въпреки това, не съм имал съмнение, че отборът ще постигне нужния резултат. Сега трябва да покажем, че можем да изиграем един цял мач на ниво, както го направихме срещу Ювентус и Барселона. Предстои пауза в първенството и ще опитаме през това време да работим за интегрирането на новите попълнения, които дойдоха през лятото", заяви Гарсия.