Coffee time

Coffee time

Звездата на ПАОК Димитър Бербатов "намигна" на феновете си, като им показа как пие сутрешното си кафе. "Време за кафе…:)))", написа той като коментар към снимката във Фейсбук, която за половин час събра близо 6000 харесвания.

Българският нападател получи обещание за титулярно място в предстоящия мач срещу Борусия (Дортмунд) от Лига Европа, след като преди два дни имаше основен принос за победата на тима му над Атромитос с 2:1. Бербо влезе като резерва и изправни резултата с първия си гол за ПАОК, а в последната минута помогна на Роберт Мак да донесе победата на гостите.

След мача Митко бе засипан със суперлативи за играта си, а треньорът Игор Тудов, който досега отказваше да пуска българина като титуляр, обяви, че Бербатов ще е сред 11-те футболисти на ПАОК, които ще излязат срещу Борусия (Дортмунд).

ПАОК посреща германците в четвъртък на "Тумба" от 22:05 часа. Гърците започнаха участието си в груповата фаза на Лига Европа с равенство 0:0 при гостуването си на Габала.