Фулъм мачка без Бодуров (видео)

Отборът на Фулъм записа убедителна победа с 4:0 над Куинс Парк Рейнджърс в домакинството си от 9-ия кръг на Чемпиъншип. Българският защитник на "котиджърс" Николай Бодуров обаче отново не бе дори в групата на своя тим.

Муса Дембеле откри резултата още във 2-ата минута, а след това Бен Прингъл удвои в 19-ата. Рос Макормак добави още два гола в 31-ата и 63-ата минута, за да оформи убедителната победа на своя тим.

С този успех Фулъм събра актив от 11 точки и се намира на 11-ата позиция в класирането. КПР пък е едно място по-напред на 10-ата позиция с 12 точки. Водач в таблицата е Брайтън с 20 точки.