Балотели отново титуляр за Милан след 16 месеца

Италианският нападател Марио Балотели се завръща в титулярния състав на Милан за първи път от 11-и май 2014 година, когато водеше атаката с Кака при гостуването на Аталанта (1:2). 25-годишният таран се завърна това лято в "росонерите" след една година в Ливърпул. Балотели направи повторен дебют при поражението с 0:1 от Интер, когато удари греда през 30-те си минути на терена. Миналия уикенд отново бе резерва и записа 20 минути при успеха над Палермо (3:2).

Утре срещу Удинезе обаче ще започне от първата минута в тандем с Карлос Бака, който вече има три гола този сезон. Луис Адриано пък ще започне мача от пейката с готовност да се появи на терена.
Балотели има 30 гола за Милан в 56 двубоя до този момент. Последното му попадение е на 19-и април 2014 година при класическия успех с 3:0 над Ливорно на "Сан Сиро".
Милан надви Палермо с Чочев с 3:2