Интер се изложи в дебюта на Мело и Телес (видео)

Интер загуби с 1:2 от Леко в контрола, която бе дебют за новите попълнения от Галатасарай Фелипе Мело и Алекс Телес. Двамата започнаха като титуляри, но още в 5-ата минута "нерадзурите" получиха гол след груба грешка на Мартин Монтоя и точен изстрел на Жоелсон. Отново Монтоя сбърка в средата на полувремето и Кардино заби втори гол за тима от Лега Про. Последваха пропуск на Родриго Паласио и греда на Телес. В края на проверката Де Ла Фуенте вкара почетното попадение за Интер.

"Резултатът не е толкова важен. Хубавото е, че дадохме шанс на някои млади момчета. Мело и Телес се справиха добре. Експериментирах с различни тактически схеми и съм доволен от видяното", каза след мача старши треньорът на Интер Роберто Манчини.