ЦСКА (Москва) продължава без грешка след труден успех в Краснодар (видео)

Отборът на ЦСКА (Москва) продължава без грешка в първенството на Русия и има седем победи от седем изиграни мача. Днес "армейците" обаче доста се измъчиха, за да вземат трите точки в гостуването си на Кубан в Краснодар с минималното 1:0. Българинът в състава на домакините Станислав Манолев не се появи на терена, а Георги Миланов влезе през второто полувреме в състава на гостите и записа 21 минути.

Успехът на столичани дойде едва в края на мача с попадение на Кирил Набабкин в 88-ата минута. Те можеха да поведат в двубоя доста по-рано, но Бибрас Натхо пропусна дузпа в 51-ата минута. В добавеното време и домакините получиха дузпа в своя полза, но Игор Акинфеев спаси удара на Лоренсо Мелгарехо.

Така ЦСКА остава на върха в класирането с пълен актив от 21 точки. Кубан пък заема предпоследното 15-то място с едва три точки в актива си и без победа до момента.