Анже остава без загуба

Новакът в Лига 1 Анже продължава да не допуска загуба в шампионата на Франция. Днес бретанците завършиха наравно 1:1 като домакин на Ница в мач от четвъртия кръг на шампионата. Томас Мангани откри за домакините в средата на първата част, но след почивката Валер Жермен изравни за "орлетата" след пас на Хатем Бен Арфа. През второто полувреме за Анже в игра се появи бившият футболист на Ботев Феребори Доре и получи жълт картон.

По този начин Анже продължава да е приятната изненада през новия шампионат в Лига 1 и освен това днес допусна гол във вратата си за първи път. С актива си от осем точки тимът заема четвърто място в класирането. Ница пък е с пет точки на десета позиция.