Второ поредно равенство за Съндърланд, Синклеър блести за Вила (видео)

Лошото представяне на Съндърланд в защита отново попречи на отбора, който все още чака първата си победа в Премиър лийг. "Черните котки" записа равенство - 2:2, с Астън Вила на "Вила Парк", въпреки че поведоха в резултата с гол на Ян М'Вила в осмата минута. Французинът изпълни перфектно пряк свободен удар, след който не остави шанс на Брад Гузан. Много скоро обаче домакините изравниха. Лий Катърмол фаулира по много нелеп начин Скот Синклеър в наказателното поле. Потърпевшият бе точен за 1:1.

Именно Синклеър направи обрата пълен в 41-ата минута, когато засече на празна врата центриране отляво. Джърмейн Ленс обаче донесе точката на Съндърланд, след като бе точен в 52-ата минута след хубав индивидуален пробив.

"Черните котки" имат най-лошата защита от началото на сезона в Премиър лийг, като до този момент отборът на Дик Адвокаат е допуснал 10 гола след четири изиграни кръга.

Астън Вила е на 12-о място с четири точки.