Жоро Миланов поигра секунди при обрат в полза на ЦСКА (М)

В мач от шестия кръг на руското футболно първенство ЦСКА (Москва) победи Ростов с 2:1. Гостите от Ростов поведоха в резултата в 9-ата минута с гол на иранския нападател Сердар Азмун. В 66-ата минута Ахмед Муса изравни, а в 88-та минута Алан Дзагоев оформи крайния резултат - 2:1 за ЦСКА.

Българският халф на "армейците" Георги Миланов се появи в отбора на ЦСКА в 91-ата минута, сменяйки автора на победния гол Алан Дзагоев. Така ЦСКА постигна своята шеста победа в първите шест мача от новото руско първенство и е начело във временното класиране с пълен актив от 18 точки, следван от Спартак (Москва) - 13 точки, Зенит - 12 точки и един мач по-малко, и др.