Бивш халф на Левски с красив гол в Англия (видео + снимка)

Сезонът в Чемпиъншип (второто ниво на английския клубен футбол) започна оптимистично за бившия халф на Левски Кевин Брю. Французинът вкара първия гол за своя тим Ипсуич Таун за сезона. Попадението бе много красиво - Брю опъна мрежата на домакините от Брентфорд в 45-ата минута с атрактивен акробатичен удар, с който изведе "трактористите" напред в резултата - 0:1. Пет минути след началото на второто полувреме гостите реализираха още едно попадение и при 0:2 вече се виждаха като победители в срещата. Брентфорд обаче се добра до равенството 2:2 с два гола в добавеното време (90+2, 90+6) и така Брю и компания изпуснаха победата по много нелеп начин. Брю бе титуляр за Ипсуич, но бе сменен в 69-ата минута.