Войводина на Загорчич достигна плейофите

Хитът в Лига Европа Войводина загуби с 0:2 от Сампдория в Нови Сад, но продължава напред благодарение на страхотната си победа с 4:0 при гостуването в Торино в първия мач (б.р. двубоят се изигра в северния италиански град, вместо в Генуа).

Във фантастичната атмосфера на стадион "Караджордже" играчите на Златомир Загорчич постигнаха поставената цел и не позволиха на италианците да постигнат обрат. Гостите откриха в 15-ата минута чрез Едер, но домакините се бранеха добре и отбелязаха второто си попадение едва в 70-ата минута, когато вече нямаше време за нещо повече.

Жребият за плейофите е днес, а мачовете са на 20 и 27 август.