Инсиние ниже гол след гол (видео)

Младата звезда на Наполи Лоренцо Инсиние изигра поредния си силен мач по време на лятната подготовка. Крилото се разписа на два пъти за убедителната победа с 5:1 над Читадела, но лошата новина за неаполитанци е контузията на Раул Албиол, който също отбеляза гол в контролата.

Старши треньорът на Наполи Маурицио Сари предупреди, че не очаква добро представяне от футболистите си заради натрупаната умора, но беше опроверган. Двубоя изгледа новото попълнение Влад Кирикеш, а участие в проверката не взе Гонсало Игуаин, който получи по-дълга почивка след участието си в Копа Америка.

Албиол откри след центриране на Марко Валдифиори, но после се контузи и излезе. Инсиние вкара за 2:0 с прехвърлящ удар, отново след пас на Валдифиори, а в началото на второто полувреме беше точен отново. Корали върна един гол, а Омар Ел Кадури и Дрис Мертенс оформиха крайното 5:1.