Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Гледайте късните мачове от Шампионската лига тук

Представят ЦСКА срещу бившия тим на Петев

Представят ЦСКА срещу бившия тим на Петев

Официалното представяне на ЦСКА ще се състои срещу кипърски съперник. "Армейците" уговориха контрола с АЕЛ Лимасол на 3 август. Двубоят ще се играе в Борисовата градина, като остава да се уточни началният час, който най-вероятно ще е 18:00. Възможно е обаче проверката да бъде изтеглена и за малко по-късно.

Първоначално се очакваше "червените" да срещнат израелци на 2 август, както обяви Христо Янев, но тази опция е пропаднала.

АЕЛ ще бъде на лагер в комплекс "Царско село" в София от 27 юли до 7 август, като ще изиграе поне три контроли на родна земя. На този етап са уредени такива с ЦСКА и израелския Ашдод, който се готви в България. Кипърците завършиха 8-и в местния елит през миналия сезон.

Любопитното е, че тимът от Лимасол бе воден от националния селекционер Ивайло Петев по време на шампионат 2013/2014. АЕЛ докосваше титлата, но в решителния мач с АПОЕЛ Никозия загуби с 0:1. Заради провинения на феновете на тима пък дори му бе наложена служебна загуба с 0:3, Така АЕЛ и Петев се простиха с титлата, въпреки че дълго време бяха лидери в първенството.

"Тема Спорт"

Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички