Франция vs САЩ в решаваща битка на финалите в Световната лига! Гледайте мача ТУК!!!

Националният волейболен отбор на Франция излиза срещу миналогодишните победители от САЩ в решаващ мач в Група I от финалите на Световната лига в Бразилия. Срещата е тази вечер от 20,05 часа българско време в зала "Макараназиньо" в Рио де Жанейро.

За да се класират със сигурност за полуфиналите, на "петлите" им стига да спечелят само два гейма. При каквото и да е победа за Франция, за Топ 4 на финалите ще се класират и домакините от "Селесао" за сметка на САЩ. Воденият от треньора Джон Спероу тим пък трябва да гони задължителна победа с 3:0. Така за полуфиналите ще се класират американците и Бразилия. При успех на САЩ с 3:1 пък, трите отбора ще се изравнят по победи, загуби и геймово съотношение и тогава ще се гледа показателя точково съотношение, а при 3:2 за миналогодишните победители, те също ще отпаднат от турнира.

Франция и САЩ ще се срещнат за 16-и път в Световната лига, като "янките" водят с 8:7 победи.

ГЛЕДАЙТЕ мача ФРАНЦИЯ - САЩ онлайн ТУК!!!