БАТЕ (Борисов) с трудна победа в ШЛ (видео)

Отборът на БАТЕ (Борисов) записа трудна победа над ирландския Дъндолк в срещата помежду им от втория предварителен кръг в Шампионската лига. Беларусите се наложиха с 2:1 на свой терен и няма как да бъдaт прекалено спокойни преди реванша след седмица.

Всички голове в срещата паднаха през първата част. Александър Картински откри за домакините в 11-ата минута, но в 32-ата Дейвид Макмилан възстанови равенството. Евгени Яблонски направи нещата 2:1 в 38-ата минута, а до края играчите на БАТЕ опитаха да постигнат по-убедителен успех, но усилията им не дадоха резултат.

Така беларусите ще имат минимална преднина преди реванша, но Дъндолк запазва добри шансове да обърне нещата в своя полза, особено с гола на чужд терен, който отбелязаха днес.

BATE vs Dundalk 2-1 All Goals and Full... by enteritament