Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Съперникът на Черно море с пета поредна победа в първенството на Беларус (видео)

Динамо Минск, съперник на Черно море в турнира Лига Европа, постигна пета поредна победа в първенството на Беларус.

В мач от 14-ия кръг Динамо се наложи с 2:0 у дома срещу Неман. И двата гола паднаха в началото на второто полувреме. Сърбинът Ненад Адамович откри в 52-а минута, а черногорецът Фатос Бечирай удвои 7 минути по-късно.

Динамо Минск е втори в класирането на 8 точки след лидера БАТЕ Борисов.

Черно море приема Динамо в четвъртък от 20.00 часа в Разград в първи мач от втория предварителен кръг на турнира Лига Европа.