Монтана изпусна Омония с Менди, Шеридън и Кристовао Рамос

В контролна среща по футбол Монтана и Омония (Никозия) завършиха 2:2 на терена в село Покровник. За кипърския тим като титуляри започнаха трима бивши футболисти на родните грандове ЦСКА и Левски - Джаксън Менди, Килиън Шеридън и Кристовао Рамос.

В 8-та минута Омония откри резултата с гол на Андре Шембри от дузпа, отсъдена за нарушение на Иван Михов, който получи червен картон за нарушението. Две минути по-късно Монтана изравни чрез словенския футболист Роберт Поплавник след центриране на Георги Пашов. Словенецът Поплавник е на проби в Монтана.

Сергей Георгиев в 80-та минута направи 2:1 за Монтана, но в 84-та минута Самудит изравни - 2:2, при който резултат завърши и мачът. За Монтана игра Любомир Генчев, син на известния български футболист от близкото минало Бончо Генчев. Любомир Генчев е на проби в Монтанa.

Снимка: Официален сайт на Омония (Никозия)