Бразилия победи Мексико в първа проверка преди Копа Америка

Националният отбор на Бразилия стартира с победа подготовката си за предстоящата Копа Америка. Тази нощ кариоките надиграха с 2:0 тима на Мексико в среща играна в Сао Пауло.

Домакините откриха резултата в 28-ата минута, когато Филипе Коутиньо получи в наказателното поле, напредна до аутлинията и от труден ъгъл успя да промуши кълбото в мрежата за 1:0.

Второто попадение пък падна в 37-ата минута. Тогава Елиаш бе намерен в пеналта, той финтира бранител на съперника и подаде на нахлуващия Диего Тардели, който само насочи топката в опразнената врата за 2:0.

Така Бразилия си осигури успеха в мача, а след четири дни ще изиграе още една контрола с Хондурас. За Мексико пък това бе последен тест преди началото на Копа Америка.