Фенклубът на Ливърпул организира детски турнир в Пловдив

Фенклубът на Ливърпул организира детски турнир в Пловдив

За поредна година Клубът на привържениците на Ливърпул в България организира детски турнир по футбол на малки врати. Домакин на състезанието ще е Пловдив. Участие ще вземат деца родени през 2006 и 2007 година, а мачовете ще се играят на стадион "Пловдив" на 4 и 5 юни.

Ето и повече информация за събитието:

І. Участници :

Ще се поканят отбори ДЕЦА НАБОР 2006 и ДЕЦА НАБОР 2007.

Мачовете ще се провеждат на терена на ст. Пловдив.

ІІ. Регламент:

    1. Отборите да са съставени от максимум

    20 деца

    .

      2.  Отборите се разделят всеки НАБОР в две групи – група „А” и група „Б”. Всяка група от  по 6 отбора съставени от 6 полеви футболиста и един вратар. Във всяка група се играе  всеки срещу всеки в две полувремена от по 10мин.

      3.   Класирането се определя – 3т. за победа, 1т. за равен резултат. При равни точки се гледа головата разлика – „голове в +”

      При равни точки и „голове в +” се гледат: първо - мача между двата отбора; При равен резултат се вземат предвид показателя - повече вкарани голове.

      Когато всички показатели са равни се тегли жребии за определяне на победителя.

      4. След класиране в групите се играят мачове за разпределяне на местата от 1-во до 12-то както следва:

      4.1. За победител в турнира играят отборите  класирали се на първо место в групата си;

      4.2. За 3 и 4 място играят отборите класирали се на второ място в групата си;

      4.3. За 5 и 6 място играят отборите класирали се на трето място в групата си;

      4.4. За 7 и 8 място  играят отборите класирали се на четвърта  място в групата си;

      4.5. За 9 и 10 място играят отборите класирали се на пето място в групата си;

      4.6. За 11 и 12 място играят отборите класирали се на шесто място в групата си;

      5. Мачовете за 3-4 място и Финалите се играят - две полувремена от по 15 мин. при равенства се изпълняват по 5 дузпи, при равенство – по една дузпа до излъчване на победител.

      ПРОГРАМА:

      04.06.2016г. СЪБОТА : 09.00ч.  Откриване; 09.10ч  - Жребий

      НАБОР 2006 

       

       

       

      ГРУПА  - „А”

       

      ГРУПА  - „Б”

      1.

      ФК„ВЕКТА“ ПЛОВДИВ

      1.

      ФК„ЧАВДАР“ ПЛОВДИВ

      2.

      ФК„МАРИЦА“ПЛОВДИВ

      2.

      ФК„СПАРТАК“ ПЛОВДИВ

      3.

      ФК„ОРЛЕТА“ ПАЗАРДЖИК

      3.

      ФК„БОТЕВ“ ПЛОВДИВ

      4.

      ФК„АСЕНОВЕЦ“ АСЕНОВГРАД

      4.

      ФК„КРОНОС“ ПЛОВДИВ

      5.

      ФК„ПЪЛДИН“ ПЛОВДИВ

      5.

      ФК„ЛОКОМОТИВ“ ПЛОВДИВ

      6.

      ФК„ФЕНИКС“ ПЛОВДИВ

      6.

      ФК„МЕТАЛИК“ СОПОТ

       

      ГРУПА  - „А” играе своите мачове на  Игрище № 1

      Отбори

      А1

      А2

      А3

      А4

      А5

      А6

      А1

       

       

       

       

       

       

      А2

       

       

       

       

       

       

      А3

       

       

       

       

       

       

      А4

       

       

       

       

       

       

      А5

       

       

       

       

       

       

      А6

       

       

       

       

       

       

       

      ГРУПА  - „Б” играе своите мачове на Игрище № 2

      Отбори

      А1

      А2

      А3

      А4

      А5

      А6

      А1

       

       

       

       

       

       

      А2

       

       

       

       

       

       

      А3

       

       

       

       

       

       

      А4

       

       

       

       

       

       

      А5

       

       

       

       

       

       

      А6

       

       

       

       

       

       

       

      НАБОР 2007 

      Играят на игрища №3 и № 4

      Стадион „Пловдив“



       

      ГРУПА  - „А”

       

      ГРУПА  - „Б”

      1.

      ФК„ВЕКТА“ ПЛОВДИВ

      1.

      ФК„МЕТАЛИК“ СОПОТ

      2.

      ФК „БОТЕВ“ ПЛОВДИВ

      2.

      ФК„СПАРТАК“ ПЛОВДИВ

      3.

      ФК„ЛОКОМОТИВ“ ПЛОВДИВ

      3.

      ФК„ОРЛЕТА“ ПАЗАРДЖИК

      4.

      ФК„МАРИЦА“ ПЛОВДИВ

      4.

      ФК„ФЕНИКС“ ПЛОВДИВ

      5.

      ФК„ПЪЛДИН“ ПЛОВДИВ

      5.

      ФК„КРОНОС“ ПЛОВДИВ

      6.

      СК„ СЛЪНЦЕ“ ХАСКОВО

      6.

      ФК„АСЕНОВЕЦ“ АСЕНОВГРАД

       

      ГРУПА  - „А” играе своите мачове на  Игрище № 3

      Отбори

      А1

      А2

      А3

      А4

      А5

      А6

      А1

       

       

       

       

       

       

      А2

       

       

       

       

       

       

      А3

       

       

       

       

       

       

      А4

       

       

       

       

       

       

      А5

       

       

       

       

       

       

      А6

       

       

       

       

       

       

       

      ГРУПА  - „Б” играе своите мачове на  Игрище № 4

      Отбори

      А1

      А2

      А3

      А4

      А5

      А6

      А1

       

       

       

       

       

       

      А2

       

       

       

       

       

       

      А3

       

       

       

       

       

       

      А4

       

       

       

       

       

       

      А5

       

       

       

       

       

       

      А6

       

       

       

       

       

       

       

      Набор 2006

      Игрище

      Набор 2007

      Игрище

      10 МИН. ПОЛУВРЕМЕ

      С Ъ Б О Т А   04.06.2016г.

      1. 1.         

      А 2  - А 1

      1

      А 2  - А 1

      3

      09.15 - 09.40

      1. 2.         

      Б 2 – Б 1

      2

      Б 2 – Б 1

      4

      09.15 - 09.40

      1.  

      А 4 -   А 5

      1

      А 4 -   А 5

      3

      09.45 - 10.10

      1.  

      Б 4 – Б 5

      2

      Б 4 – Б 5

      4

      09.45 – 10.10

      1. 5.         

      А 3 -  А 6

      1

      А 3 -  А 6

      3

      10.15 -10.40 

      1. 6.         

       Б 3 – Б 6

      2

       Б 3 – Б 6

      4

      10.15 -10.40

      1.  

      А 2  - А 5

      1

      А 2  - А 5

      3

      10.45 – 11.10

      1.  

      Б 2  - Б 5

      2

       Б 2  - Б 5

      4

      10.15 – 11.10

      1. 9.         

      А 3 -  А 4 

      1

      А 3 -  А 4 

      3

      11.1511.40

      1. 10.      

      Б 3  - Б 4

      2

      Б 3  - Б 4

      4

      11.15 – 11.40

      1.  

      А 6  - А 1

      1

      А 6  - А 1

      3

      11.45 – 12.10

      1.  

      Б 6 -  Б 1

      2

      Б 6 -  Б 1

      4

      11.45 – 12.10

      1. 13.      

      А 2  - А 3

      1

      А 2  - А 3

      3

      12.15 – 13.40

      1. 14.      

       Б 2 – Б 3

      2

       Б 2 – Б 3

      4

      12.15 – 13.40

      1.  

      А 1 -   А 5

      1

      А 1 -   А 5

      3

      13.45 – 14.10

      1.  

      Б 1  - Б 5

      2

       Б 1  - Б 5

      4

      13.45 – 14.10

      1. 17.      

      А 6 -  А 4

      1

      А 6 -  А 4

      3

      14.15 – 14.40

      1. 18.      

       Б 6  - Б 4

      2

       Б 6  - Б 4

      4

      14.15 – 14.40

      1.  

      А 5  -  А 3

      1

      А 5  -  А 3

      3

      14.45 – 15.10

      1.  

       Б 5  - 5 3

      2

       Б 5  - 5 3

      4

      14.45 – 15.10

      1. 21.      

      А 4  -  А 1

      1

      А 4  -  А 1

      3

      15.15 – 15.40

      1. 22.      

      Б 4  - Б 1

      2

       Б 4  - Б 1

      4

      Още от БГ Футбол

      Виж всички

      Водещи Новини

      Видео акценти