Дерменджиев дава шанс на Чунчуков

Треньорът на Лудогорец георги Дерменджиев ще даде възможност на Цветелин Чунчуков да запише игрови минути срещу Берое. 21-годишният нападател ще замени в групата на шампионите Клаудиу Кешеру, който ще бъде пуснат по-рано в почивка, за да е в топформа за Европейското първенство.

За последно Чунчуков се появи в игра за първия тим в края на септември срещу Литекс (1:1). Оттогава до сега бившият играч на Ботев (Пловдив) е ритал само за дубъла в "Б" група. Той има само две попадения от 13 мача, като продължава да чака дебютния си гол за мъжете.

В групата най-вероятно ще попаднат и други юноши. Със сигурност един от тях ще е Даниел Наумов (р. 1988), който ще е резерва на Георги Аргилашки. Титулярният вратар Владислав Стоянов е вече във ваканция, докато Милан Борян все още се възстановява от контузия.