Бордо открадна точка от шампиона (видео)

Отборът на Бордо постигна престижно равенство срещу шампиона Пари Сен Жермен в отложен мач от 35-ия кръг. Срещата на "Бордо-Атлантик" завърши при резултат 1:1.

Златан Ибрахимович изведе гостите напред в резултата в 59-ата минута, когато Анхел ди Мария центрира в наказателното поле и шведът с глава насочи кълбото във вратата за 0:1.

Домакините обаче бързо реагираха и в 66-ата минута след центриране от корнер Никола Палоа възстанови равенството - 1:1.

Така срещата завърши без победител и Бордо събра актив от 50 точки, като се изкачи до 10-ото място в таблицата. ПСЖ пък вече отдавна си гарантира спечелването на титлата и след днешния мач има 93 точки на върха в класирането.