Balkan Grand Prix 6 - Състезание по културизъм

Бодуров с цял мач при обрат на Мидтиланд

Националът Николай Бодуров игра цял мач при победата на Митдиланд с 4:1 като гост на Хобро в среща от 29-ия кръг на датското първенство. Домакините поведоха в 40-ата минута чрез Вилфред Доморо, но след почивката гостите се развихриха и постигнаха впечатляващ обрат, с който удължиха серията на Хобро без победа у дома на осем поредни срещи. Михаел Кристенсен си отбеляза автогол в 64-ата минута за 1:1, а до края за Мидтиланд се разписаха още Расмус Нийсен в 70-ата, Рийван Хасан в 82-ата и Якоб Поулсен от дузпа в 89-ата минута.

След последния съдийски сигнал феновете на Мидтиланд привлякоха пред сектора за гости със скандирания футболистите и няколко минути пяха в тяхна чест и ги наградиха с аплодисменти за отличната игра.