Отборът на Тонев пипа спасението

Тимът на българския национал Александър Тонев Фрозиноне победи с 2:1 последния в класирането на Серия "А" Верона в мач от 33-ия кръг на първенството. Нашият футболист остана на пейката и не се появи в игра за "джалоадзурите". Защитникът Адриано Русо, който не играе толкова често за Фрозиноне, откри резултата в 15-ата минута със своя първи гол през сезона.

В средата на втората част обаче Матео Бианкети изравни. За бранителя на Верона това бе също дебютно попадение през кампанията. Нещата отиваха към реми, когато Алесандро Фрара донесе усмивки по лицата на гостите. Халфът бе точен в 92-ата минута. Така Фрозиноне вече е само на точка от "сухата" зона, а Лука Тони и компания остават последни на опашката.