Михаил Александров титуляр при успех на Легия

Националът Михаил Александров започна като титуляр при победата на Легия (Варшава) над Лех Познан с 1:0 в първия кръг от финалната фаза на полското първенство. В този етап от шампионата се играят срещите между първите осем в класирането след редовния сезон. Едва след тези осем мача се определя шампионът. С победата Легия остана на върха в класирането с 33 точки.

Бившият футболист на Лудогорец остана на терена на "Пепси Арена" до 59-ата минута, когато беше заменен от Коща Гилерме. Три минути по-късно падна и победното попадение за домакините, като негов автор беше швейцарецът Александър Прийович.