Лудогорец U19 срази Левски, "сините" таланти изпочупиха съблекалнята (снимки)

Лудогорец U19 победи Левски с 2:0 в мач от елитната юношеска група. Нападателят Мартин Кирилов отбеляза и двете попадения в 25-ата и 80-ата минута. Успехът на талантите от школата на шампиона можеше да бъде и по-изразителен, но през първото полувреме удар на Джамов срещна гредата.

Лудогорец U19 събра 54 точки и остава на второ място в класирането. Лидерът Литекс има един пункт преднина и мач по-малко.

Момчетата на Петър Пенчев и Росен Маринов доскоро бяха лидери в класирането, но две изненадващи загуби – 0:1 от Верея вкъщи и 1:3 от Черно море във Варна, ги свалиха от върха.

Бесни от загубата младите таланти от "Герена" са изпочупили съблекалнята за гости на тренировъчната база на Лудогорец.

Съставът на Лудогорец U19 срещу Левски: Симеонов, Карачоров, Великов, П. Петров, Пр. Петров,  Стойнов, Тенев, Юнуз, Джамов, Цвятков, Кирилов (Мехмед, Георгиев, Юсуфов).