Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0 /Почивка/

Иртиш на Херо продължава с успехите, дели челото с Мъри (видео)

Отборът на Иртиш на Димитър Димитров - Херо продължава със страхотното си представяне в казахстанското първенство. Тимът на българския специалист спечели домакинството си на Ордобаси с 2:0 в среща от 5-ия кръг на шампионата и излезе на върха във временното класиране. Иртиш е с 15 точки, колкото има и Астана на Станимир Стоилов, но шампионът на страната е с по-лоша голова разлика. Днес Астана спечели с 1:0 гостуването на Жетису.

Головете за победата на тима на Димитров вкараха Роман Муртазаев в 63-ата минута и Гогита Гогуа, който бе точен от дузпа в 74-ата минута.