IBS и Крум Дончев станаха шампиони в турнира по картинг на Holiday Heroes

Димитър Илиев, Крум Дончев, Николай Върбицалиев и Павел Лефтеров станаха ментори в благотворителния турнир по картинг на Празничните герои

Девет социално отговорни компании, най-добрите рали пилоти и звездни посланици, се събраха в най-модерната картинг писта Sofia Karting Ring, за да помогнат на семейства в нужда да посрещнат „Великден 2016“ с пълна празнична трапеза. Holiday Heroes събра отборите на IBS, Lidl, Avanced Nutrients, SBTech, VMWare, БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП, EMerchantPay, Градус, Pepsi за втория си благотворителния картинг турнир от серията „Спортувай с мисия“. В турнира се включи и традиционният отбор на Празничните герои, в който участие взеха Павел Владимиров, Любомир Ковачев и любимата кака Лара, която дойде заедно с чаовната си дъщеричка Вая.

Категоричен победител в състезанието стана отбора на IBS, с ментор Крум Дончев, а на второ и трето място се класираха LIDL и Advanced Nutrients. Всеки от отборите имаше ментор, който помагаше на състезателите да победят. Това станахa едни от най-големите имена в българския автомибилизъм - Димитър Илиев (осемкратният рали шампион на България), Крум Дончев (четирикатен шампион на България), Павел Лефтеров (трикратен вице европейски шампион в сериите GT4 и Nova Race, както и Николай Върбицалиев – първият български пилот във Формула BMW и шампион по картинг.

Всички участници си тръгнаха с подаръци, осигурени от Premium Health Products. Първите три отбора получиха специални награди - компютърни аксесоари от Canyon, а Pepsi осигури за шампионите от IBS цял стек от спортната напитка Gatorade

Следете спортния календар на Holiday Heroes, защото предстоят още много турнири и инициативи. Можете да се запишете и вие, като се свържете с Венета Станева (v.staneva@holidayheroes.bg, тел. +359 886 494 344).