Божинов с асистенция при победа на Партизан

Валери Божинов игра близо час и се отличи с асистенция за победата на Партизан с 2:1 като гост на Явор в мач от междинния 29-и кръг на сръбското първенство. След като пропусна предишния мач на своя отбор заради наказание, този път Божинов започна като титуляр и асистира за първия гол на Партизан, отбелязан от Неманя Михайлович в четвъртата минута. Божинов отстъпи мястото си на терена на Влахович в 57-а минута. Другият българин в състава на Партизан - Иван Бандаловски също бе доста активен през всичките 90 минути. Партизан поведе с 2:0 в 29-а минута след автогол на Джордже Църномаркович. В 72-а минута Дражич върна един гол за Явор, но този резултат се запази до края. Партизан е втори в класирането на цели 30 точки след лидера Цървена звезда.