Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Малага и Еспаньол не се надвиха (видео)

Отборите на Малага и Еспаньол направиха 1:1 в среща от 31-ия кръг на Примера. "Ла Росаледа" видя по едно попадение в двете врати преди почивката, след като първо Папе Диоп реализира в 11-ата минута, а в 45-ата Дуйе Чоп вкара от дузпа.

Гостите от Барселона се разписаха в 11-ата минута. Папе Диоп вкара с глава след центриране от корнер, като топката се оказа неспасяема за Гийерме Очоа. Андалуският тим трудно връзваше играта си и имаше късмета да получи дузпа в края на полувремето. Хуанпи падна много съмнително след борба с Виктор Санчес. Дуйе Чоп отбеляза дузпата - 1:1.

След почивката момчетата на Хави Грасия упражниха натиск, но почти не създаваха голови ситуации пред Пау Лопес. Между 71-ата и 75-ата минути вратарят на "папагалчетата" на три пъти се справи след изстрели на Ресио, Шарлиз и Кристиан Атцу. В 88-ата Пау Лопес спаси най-чистото положение за полувремето, след като се намеси с крак и отблизо отказа Шарлиз. Финалният натиск на домакините не доведе до гол.

Снимка: "Марка"