Попето: Има мениджъри, които правят мечешки услуги на играчите в националния (видео)

Нападателят на националния отбор Ивелин Попов чистосърдечно си призна, че е подал случайно на Димитър Рангелов за първия гол на трикольорите" при победата им с 2:0 като гост над Македония. Също така Попето разкри, че има мениджъри, които вредят на футболисти от националния отбор.

"Просто случайно стана асистенцията, честно казано. Дойде ми назад топката, но се получи красив гол. След някоя победа ще видите какво става в съблекалнята. Не е купон, но е приятно, ще видите. Винаги идваме с удоволствие тук, но въпросът е, че настроението ни зависи от резултатите", каза Попов, след което продължи:

"Като цяло първото полувреме не седяхме добре, втората част вдигнахме оборотите и вкарахме два гола. Преди мача си говорихме с Владо, че отборът е леко отпуснат, но хубавото е, че вкарахме два гола и не пуснахме нито един.

В националния отбор винаги е напрегнато, защото това е голяма отговорност. Сега ще се готвим с клубовете и след два месеца се връщаме пак", разясни нападателят на Спартак (Москва).

"При нас е така - победи, победи и после... Има много мениджъри, които правят мечешки услуги на играчите си, като говорят за интерес от грандове. Вдигат ги в небесата и после падат отвисоко", разкритикува Попов част от мениджърите на националите.

снимка: Марин Маринов, Sportal.bg