Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II

Хари Реднап изведе Йордания до победа с 8:0 (видео)

Бившият мениджър на Тотнъм Хари Реднап стартира периода си като национален селекционер на Йордания с гръмка победа с 8:0 над Бангладеш в среща от група В на третата фаза на азиатските квалификации за Мондиал 2018. Реднап, който за последно в Англия водеше Куинс Парк Рейнджърс, е подписал краткосрочен договор с йорданците, но истинско сериозното му изпитание ще бъде другия вторник. Тогава тимът му гостува в Сидни на Австралия. Това ще бъде втори и последен мач за него като национален треньор.

Иначе австралийците са с 2 точки пред Йордания, след като днес размаза Таджикистан със 7:0 в друга среща. За австралийците преди почивката вкараха Масимо Луонго и капитанът Миле Йединак, а след почивката с по два гола се развихриха Томи Рогич от Селтик и Нейтън Бърнс. Крайното 7:0 се оформя от гола на Марк Милиган 12 минути след началото на второто полувреме.